Atrakcje

Moje Atrakcje

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment różnych atrakcji, które świetnie sprawdzają się nie tylko na weselach. Zadbaj o swoich gości i pozwól im jeszcze bardziej cieszyć się z przeżywanej wspólnie imprezy.  

FOTOBUDKA

Niesamowita atrakcja dla uczestników imprezy w każdym wieku.

FOTOLUSTRO

Nowsza i bardziej ekskluzywna wersja FotoBudki.

Fotobudka 360
FOTOBUDKA 360

Najnowszy i Najgorętszy HIT na nadchodzący sezon !!

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Stwórz klimat i atmosferę dla siebie i gości poprzez odpowiednie oświetlenie. 

TANIEC W CHMURACH

Poczuj się niesamowicie podczas swojego pierwszego tańca

Opis Fotobudki 360

Czym jest FotoBudka 360

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Fotobudka na imprezę

Czym jest FotoBudka ??

Fotobudka to urządzenie, które wykonuje zdjęcia i drukuje je natychmiastowo. Stanowi to niezwykle atrakcyjną rozrywkę dla uczestników imprez w każdym wieku. Fotobudka jest wyposażona w komplet gadżetów, dzięki którym goście mogą przebierać się i tworzyć niepowtarzalne fotografie. Asystent obsługujący urządzenie pomaga gościom w dobrym ustawieniu się przed kamerą i dostarcza im gadżety. Oferta obejmuje pakiet jedno-, dwu- i trzygodzinny, a koszt usługi jest określony w cenniku.

Ekskluzywne FotoLustro

Czym jest FotoLustro ??

FotoLustro jest to bardziej ekskluzywna wersja klasycznej FotoBudki. Podstawowa różnicą jest już sam wygląd, który świetnie nadaję się do każdego stylu. Goście przeglądają się w 60″ lustrze, a ring led podpowiada gdzie kierować wzrok. Między zdjęciami lustro do nas przemawia oraz odtwarza animowane grafiki.  Cennym atutem jest to, że od razu możemy dodrukować do 5 odbitek danego zdjęcia, co daje nam 5 „pocztówek” lub 10 „pasków”. Dodatkowo nasze lustro ma możliwość indywidualnego podpisywania każdego zdjęcia przez gości. 

Wyjątkowa Atrakcja na wesele

Dekorowanie Sali Światłem

Dekoracja sali światłem to usługa polegająca na dodatkowym oświetleniu pomieszczenia, aby stworzyć niesamowity klimat do zabawy oraz niepowtarzalne tło do zdjęć lub filmu. Światło jest ustawione w kolorze uzgodnionym z zamawiającym i wypełnia pomieszczenie wybranymi kolorami, w tym czerwonym, niebieskim, zielonym, bursztynowym, białym (zimnym) oraz mieszanką tych kolorów, które pozwalają na uzyskanie różnych odcieni i palet barw, takich jak ciepły biały czy pudrowy róż. Dekoracja sali światłem jest atrakcyjną opcją dekoracyjną dla wesel, której celem jest podkreślenie wyjątkowości i atmosfery imprezy.

Taniec w Chmurach

Ciężki Dym

Chyba każda Młoda Para marzy o tym by ich pierwszy taniec wyglądał jak z bajki. Taniec w chmurach, czyli użycie maszyny do ciężkiego dymu potrafi nas na chwilę przenieść w ten magiczny świat. Ciężki dym z jednej strony potrafi podkreślić wyjątkowość pierwszego tańca, ale też potrafi zamaskować pewne niedoskonałości lub delikatne potknięcia. Taniec w chmurach bardzo często jest też wykorzystywany, gdy Młoda Para nie bardzo czuje się na siłach wychodząc tańcząc przed wszystkimi weselnikami i chce dzięki temu odczuwać mniejszy stres. Uzyskanie znakomitego efektu jest możliwe dzięki użyciu maszyny o zasypie do 20kg suchego lodu. By dym utrzymywał się długo na parkiecie, warto jest zamknąć, drzwi, okna oraz wyłączyć wentylację / klimatyzację na czas pierwszego tańca, a także zaprosić wszystkich gości do utworzenia szczelnego koła wokół młodej pary.