Dj na 18-nastkę

Jak dla mnie wyglądają współczesne 18stki

Dj na 18 stkę

Współczesne 18stki wyglądają zupełnie inaczej jak 5 czy 10 lat temu. Młodzież opanowała do perfekcji, serwisy muzyczne, media społecznościowe oraz inne źródła, w których odnajdują muzykę, która ich interesuje, swoich ulubionych wykonawców i trzeba uszanować to że chcą się przy tym bawić. Jako Dj na 18 stkę, podążam za tymi trendami i dostosowuję się do charakteru imprezy. Bardzo cieszący jest też fakt, że młodzież świetnie odnajduje się w klasykach muzyki rozrywkowej i również przy tym potrafi się bawić. Swoją drogą, mam też pewien sentyment do tego typu imprez, bo to właśnie będąc dj’em na 18 stych urodzinach zaczynałem swoją przygodę z muzyką w 2005r. 😉

DJ |Prezenter muzyczny | Konferansjer

Co oferuję jako Dj na 18 stkę

Niech przejście w pełnoletność będzie niezapomnianym dniem

Świętowanie 18stych urodzin jest jedną z najczęściej wyprawianych  imprez.  Mam szczęście grać na wielu takich imprezach, dlatego świetnie rozumiem muzyczne oczekiwania młodzieży, które staram się połączyć z  oczekiwaniami pozostałych zaproszonych gości. 

Muzyka dla młodzieży czy dla dorosłych ??

A może jednak jedna i druga ?? 😉 Zawsze przed imprezą z okazji 18stych urodzin, pytam organizatorów pod które towarzystwo gramy priorytetowo ?? Jako, że współczesna młodzież słucha zarówno swoich ulubionych kawałków, jak i klasyków muzycznych sprzed lat idzie to wszystko ze sobą połączyć. Nie możemy jednak zapominać, że jest to 18stka i jako Dj uważam, że od początku imprezy powinniśmy wprowadzać nastrój takiej imprezy

Lista muzycznych życzeń młodzieży

Nie ma problemu. Często osoby które mają świętować swoje 18 urodziny pytają się, czy mogą przesłać listę nagrań przy których się bawią.  Jak najbardziej tak, bo kto jak nie oni znają muzyczne gusta i oczekiwania swoich rówieśników, które potrafią się zmieniać z miesiąca na miesiąc. 

Zabawy i konkursy na 18stce ??

Dlaczego nie. Jako Dj prowadzący 18stki, uważam, że jeśli organizatorzy nie mają nic przeciwko, jak najbardziej na imprezie można coś takiego zorganizować. Zdarza się też, że młodzież sama podchodzi i pyta czy są przewidziane jakieś konkursy, albo zabawy. 

Dj na 18stkę | Konferansjer

Dj na 18 stkę musi nadążać za ciągłymi zmianami w trendach muzycznych

Dla wielu młodych ludzi 18-stka czy też bal maturalny jest pierwszą ważna imprezą w ich życiu. Dlatego traktują te imprezy bardzo poważnie i w taki też sposób do nich podchodzą. Jako Dj na 18-stkę również  traktuję to w taki właśnie sposób, by zarówno organizatorzy jak uczestnicy wyszli zadowoleni na 120% 

 

Muzyka młodszego pokolenia różni się od „złotych przebojów” i trzeba być tego mocno świadomym. Ale z drugie strony, każdy z nas był kiedyś młodszy i też słuchał czegoś, czego inni do końca może nie rozumieli. Trzeba to uszanować i łączyć pokolenia na parkietach.

Dj na 18stkę cena

Cennik Dj'a na 18 stkę

Ze względu na to, że główną specjalizacją mojej firmy, jest kompleksowa obsługa wesel, dlatego w tak zwanym sezonie wysokim czyli od 1 czerwca do 31 października, przyjmując imprezy innego typu cena jest zwiększona, celem rekompensaty, za brak możliwości przyjęcia wesela w tym terminie. 

Dj na 18stkę w sezonie niski

Od 1 listopada do 31 maja
1500,00 PLN

DJ na 18stkę w sezonie wysokim

od 1 czerwca do 31 października
1700,00 PLN

Dj + Dekoracja Światłem

Niezależnie od sezonu
2000,00 PLN

Dj + Fotobudka na 2 godziny

Niezależnie od sezonu
2200,00 PLN

CENA DOTYCZY:

 • prowadzenie imprezy
 • nagłośnienie imprezy do 120 osób
 • oświetlenie składające się z 2 podświetlanych „towerów” na których umieszczone są światła inteligentne typu ruchoma głowa oraz dodatkowe oświetlenie dekoracyjnie w ilości 6szt, rozłożone na sali.  
 • dojazd do 50 km od siedziby naszej firmy
 • obsługa imprezy 8 godzin. 
Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuję?

 • 01
  Dj na Wesele
 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Pierwsze Etapy Współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ze mną współpraca krok po kroku?

Porównaj moją ofertę jaką otrzymasz w formie .pdf na emaila. Przedstawiam w nim przykładowe pakiety cenowe.

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Potrzebujesz Konsultacji w sprawie zorganizowania Imprezy/Wesela?

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.