Częste Pytania i Odpowiedzi

Jeśli nie ma Twojego pytania - zadaj nam je. Jeśli będzie się powtarzać na pewno tu umieścimy.

Kiedy najlepiej zarezerwować nasze usługi ??

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Najbezpieczniej jest rezerwować termin około 2 lat przed zorganizowaniem imprezy, zwłaszcza jeżeli mówimy o sezonie weselnym. Często jednak zdarzają się się „okienka” w które udaje się wstrzelić nawet na pół roku przed imprezą, dlatego nie można z góry niczego zakładać, tylko najlepiej zapytać o dany termin. 

Jaką muzykę gram na Weselu ??

Za każdym razem temat ten jest ustalany indywidualnie z Parą Młodą. Ja przed zabawą staram się wypytać organizatorów, czy mają jakieś swoje preferencje, czy wiedzą przy czym bawią się ich goście oraz rodzina i czy mają jakieś przeciwskazania dotyczące danego gatunku muzycznego. Po rozpoznaniu, stosuję zasadę „dla każdego coś miłego”, dlatego gram zróżnicowane gatunki i style muzyczne, począwszy od lat 70’tych i 80’tych, aż po czasy współczesne, gdzie goście bawią się przy muzyce zarówno, latynoskiej, rock&rollowej, włoskiej czy polskiej.  

Czy można mieć własną listę nagrań i życzeń ??

Kiedy klienci decydują się na moje usługi muszę też mieć do mnie pewne zaufanie, że będę robił wszystko co w mojej mocy by jak najlepiej rozkręcić imprezę i by goście jak najlepiej się wybawili – w końcu to też w moim interesie. Nikt z nas nie lubi mieć „związanych rąk” i poruszać się tylko w danym obszarze, tym bardziej jeśli np Młoda Para nie trafi z listą w oczekiwania swoich gości, a goście z muzyki i tak rozliczają DJ-a. Dlatego jeżeli chodzi o listę nagrań, które koniecznie muszę się pojawić na imprezie, klient może przygotować, ale nie dłuższą jak 10-20 utworów. Co innego jeżeli mówimy o liście poglądowej, czyli o takiej z której nagrania mogą być zagrane, ale nie muszą. Daje to dużo większą swobodę działania i dostosowania się pod gości, a że jestem osobą która nigdy nie upiera się przy tym, że wiem coś najlepiej, takie listy też mnie cały czas uczą różnych gustów gości. 

Czy przeprowadzam zabawy, konkursy i oczepiny ??

Jak najbardziej tak, o ile oczywiście klient sobie tego życzy. Za każdym razem jest to ustalane indywidualnie z organizatorami, zarówno jeśli chodzi o ilość tych zabaw, jak i o to, jakie to mają być zabawy. 

Czy gram 18stki, albo inne imprezy poza weselami ??

Oczywiście że TAK !! Sezon weselny zazwyczaj trwa od maja do końca października, ale ja gram cały rok. Poza 18stakami, gram różnego rodzaju inne jubileusze zarówno  urodzinowe jak i rocznicowe, ale także różnego rodzaju bale, zabawy, czy imprezy firmowe. 

Czy goście mogą podchodzić i zamawiać piosenki ??

Tak, jeżeli ustalenia z organizatorem tego nie zabraniają, mam dane nagranie w swoim repertuarze lub jest ono ogólnodostępne  i o ile w ogóle  piosenki te pasują w ogólny klimat imprezy. 

Na jakim obszarze Polski świadczymy nasze usługi ??

Większość naszych zleceń realizujemy na terenie województw Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Nie jest jednak problemem dojechać w dowolnie wybrane miejsce w Polsce, wszystko jest kwestią indywidualnej ofert oraz ustalenia dodatkowych szczegółów.     

Do której godziny gram ??

Jeżeli mówimy o imprezach weselnych są one prowadzone do godziny 4 nad ranem. Imprezy jubileuszowe, integracyjne czy firmowe prowadzone są w trybie 8-godzinnym. Są to jednak tylko wstępne ustalenia i jest możliwość dostosowania tego indywidualnie pod potrzeby klienta.  

Czy dojazd jest płatny ??

Dojazd do 50 km, od Gniezna jest w cenie, później jego cena jest ustalana indywidualnie i zależy między innymi od  tego na jaki pakiet decyduje się klient, oraz czy impreza trwa np jeden czy dwa dni. 

Czy posiadamy jeszcze jakieś usługi ??

Tak, nasza firma posiada bardzo szeroki zakres swoich usług i działania. Poza podstawową dziedziną działania jaką jest obsługa muzyczna imprez okolicznościowych, mamy w swojej ofercie jeszcze między innymi dekoracje sali światłem, FotoBudkę, FotoLustro, ciężki dym na pierwszy taniec, wynajem namiotów wraz ze stółami i krzesłami. Ponadto współpracujemy z wieloma usługodawcami z branży weselnej i eventowej.