FotoLustro

Ekskluzywne FotoLustro

Czym jest FotoLustro ??

FotoLustro jest to bardziej ekskluzywna wersja klasycznej FotoBudki. Podstawowa różnicą jest już sam wygląd, który świetnie nadaję się do każdego stylu. Goście przeglądają się w 60″ lustrze, a ring led podpowiada gdzie kierować wzrok. Między zdjęciami lustro do nas przemawia oraz odtwarza animowane grafiki.  Cennym atutem jest to, że od razu możemy dodrukować do 5 odbitek danego zdjęcia, co daje nam 5 „pocztówek” lub 10 „pasków”. Dodatkowo nasze lustro ma możliwość indywidualnego podpisywania każdego zdjęcia przez gości. 

Atrakcja na każdą okazję

Co wchodzi w skład oferty ??

  • Nielimitowane zdjęcia
  • Możliwość dodrukowania 5 duplikatów zdjęć
  • Śmieszne Gadżety
  • Dmuchana ścinaka do zdjęć
  • Pomoc Asystenta
  • Księga Gości GRATIS
  • Pendrive ze zdjęciami GRATIS
Fotolustro na każdą imprezę

Popularność FotoLustra na Imprezie

Fotolustra to coraz bardziej popularne urządzenie, które umożliwiają robienie zabawnych i niezapomnianych zdjęć na imprezach, weselach, urodzinach czy eventach firmowych. Fotolustra zastępują tradycyjne fotobudki, a co za tym idzie, stanowią nie tylko ciekawą atrakcję dla gości, ale także charakteryzują się bardziej ekskluzywnym wygądem. Fotolustra to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą urozmaicić swoje imprezy oraz zapewnić sobie i swoim gościom niezapomniane wspomnienia. Fotolustro oferowane u Mnie ma wbudowany ekran dotykowy, który umożliwia wybór różnych opcji, takich jak podpisanie zdjęcia, lub dodanie emot ikonek. Ponadto, zdjęcia mogą być zapisywane na pendrive lub przesyłane na e-mail, co pozwala na łatwe dzielenie się nimi z innymi.

 

Pamiątkowe Albumy

Księga Gości

Cóż może być fajniejszego, od przeżywania radosnych emocji jeszcze raz ?? Dlatego u nas niezależnie od wybranego pakietu godzinowego, za każdym razem dostajecie od nas księgę gości. Do księgi gości, możemy wklejać zarówno zdjęcia które są wydrukowane podczas imprezy, jak i wpisywać życzenia lub złote myśli, które chcielibyśmy przekazać organizatorom imprezy. Przy księdze gości ustawimy też kolorowe długopisy, flamastry oraz klej, by ułatwić cały proces jej zapełnienia. 

FotoLustro Cennik

Cennik dotyczy organizacji imprezy w promieniu do 50km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt dojazdu, który jest ustalany indywidualnie. 

Jedna Godzina

700,00 PLN

Dwie Godziny

1000,00 PLN

Trzy Godziny

1300,00 PLN

Dodatkowa Godzina

300,00 PLN

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.