Dj na zabawy Karnawałowe i Sylwestrowe

DJ | Prezenter | Konferansjer

Dj na Zabawę Karnawałową lub Sylwestrową

Prowadzenie imprez Sylwestrowych

Odkąd zacząłem moją przygodę z obsługą muzyczną imprez, co roku prowadzę zabawy Sylwestrowe. Podczas tej wyjątkowej nocy, przypominane są największe przeboje minionego roku oraz lat poprzednich, a goście od początku imprezy są nakręcani na wspólne odliczanie zegara zmieniającego nam datę. . 

Prowadzenie zabaw Andrzejkowych

Kolejna imprezą, na którą osoby lubiące się bawić i tańczyć, czekają z niecierpliwością jest bez wątpienia zabawa Andrzejkowa. W tą zimną listopadową noc staram się rozgrzać gości podczas wspólnego szaleństwa na parkiecie. 

Zabawy karnawałowe, walentynki, dni kobiet.

My Polacy jesteśmy narodem, który na szczęście lubi się bawić. A, że okazji do świętowania na początku roku jest sporo, warto to zrobić z pompą i przy dobrej muzyce.    

Bale studniówkowe i imprezy szkolne

Młodsze pokolenie zawsze z wielka ekscytacją czeka na swoją pierwszą prawdziwą imprezę. Dla niektórych są to baliki szkolne, a dla innych bal maturalny czyli studniówka. Jako, że często gram imprezy z okazji 18stych urodzin, mam świadomość tego przy czym bawi się młodsze towarzystwo i staram im się to umożliwić. 

Sylwester | Andrzejki | Karnawał

Każda zabawa Sylwestrowa czy Karnawałowa musi mieć dobrą oprawę muzyczną.

Bale Karnawałowe, bale Sylwestrowe, bale Andrzejkowe….. jest tego naprawdę bardzo dużo. Przy cięgle zmieniających się gustach muzycznych bawiących się gości, imprezy te należą do jednych z najtrudniejszych do prowadzenia, ze względu na to, że każdy uczestnik (często z różnych regionów) ma inne oczekiwania co do muzyki.  

Przez wszystkie te lata, przez które prowadzę działalność jak DJ, co roku prowadzę takie imprezy. Często bardzo mocno muszę się napracować, żeby zaspokoić różne gust bawiących się gości, ale dla finalnego efektu, kiedy goście wychodząc ze sali dziękują za zabawę, warto. 

Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuję?

 • 01
  Dj na Wesele
 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Pierwsze Etapy Współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ze mną współpraca krok po kroku?

Porównaj moją ofertę jaką otrzymasz w formie .pdf na emaila. Przedstawiam w nim przykładowe pakiety cenowe.

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Potrzebujesz Konsultacji w sprawie zorganizowania Imprezy/Wesela?

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.