FotoBudka

Fotobudka na imprezę

Czym jest FotoBudka ??

Fotobudka to urządzenie, które wykonuje zdjęcia i drukuje je natychmiastowo. Stanowi to niezwykle atrakcyjną rozrywkę dla uczestników imprez w każdym wieku. Fotobudka jest wyposażona w komplet gadżetów, dzięki którym goście mogą przebierać się i tworzyć niepowtarzalne fotografie. Asystent obsługujący urządzenie pomaga gościom w dobrym ustawieniu się przed kamerą i dostarcza im gadżety. Oferta obejmuje pakiet jedno-, dwu- i trzygodzinny, a koszt usługi jest określony w cenniku.

Popularna rozrywka na imprezach

Fotobudka - idealna atrakcja na każdą imprezę

Fotobudka to świetny sposób na integrację gości, ponieważ każdy może wziąć udział w sesji zdjęciowej i przy tym świetnie się bawić. To doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku, która zapewni nie tylko wiele śmiechu i zabawy, ale również pozwoli na nawiązanie nowych znajomości i relacji między uczestnikami imprezy. Oferujemy opcje personalizacji, takie jak np. dodanie logo firmy, tekstu lub grafiki na wydrukowanych fotografiach. To dodatkowa zaleta, szczególnie dla firm, które mogą wykorzystać fotobudkę jako element swojej kampanii reklamowej.

Fotobudka - idealna atrakcja na każdą imprezę

Dlaczego warto skorzystać z fotobudki ??

Jednym z głównych powodów, dla których warto skorzystać z fotobudki, jest niepowtarzalna zabawa, jaką oferuje to urządzenie. Goście imprezy mogą przebierać się w różne akcesoria i gadżety, a następnie pozować przed kamerą, tworząc zabawne i kreatywne zdjęcia. Fotobudka to także doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień, które będą miłym akcentem po wielu latach.

fotobudka gadżety
Atrakcja na każdą okazję

Co wchodzi w skład oferty ??

  • Nielimitowane zdjęcia
  • Śmieszne Gadżety
  • Dmuchana ścinaka do zdjęć
  • Pomoc Asystenta
  • Pendrive ze zdjęciami GRATIS
Pamiątkowe Albumy

Księga Gości

W skład oferty fotobudki wchodzi nielimitowana ilość zdjęć, śmieszne gadżety, dmuchana ścianka do zdjęć, pomoc asystenta, a także pendrive ze zdjęciami gratis. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu pamiątkowych albumów, do których uczestnicy imprezy mogą wklejać wykonane przy fotobudce zdjęcia oraz wpisywać życzenia i złote myśli. Jest to znakomite urozmaicenie, które pobudza kreatywność gości i tworzy niezapomniane wspomnienia. Fotobudka to atrakcyjna opcja rozrywkowa na różnego rodzaju uroczystościach i imprezach.

FotoBudka Cennik

Cennik dotyczy organizacji imprezy w promieniu do 50km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt dojazdu, który jest ustalany indywidualnie. 

Jedna Godzina

650,00 PLN

Dwie Godziny

800,00 PLN

Trzy Godziny

950,00 PLN

Dodatkowa Godzina

Ekstra
150,00 PLN

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.