Dekorowanie Światłem

Wyjątkowa Atrakcja na wesele

Dekorowanie Sali Światłem

Dekoracja sali światłem to usługa polegająca na dodatkowym oświetleniu pomieszczenia, aby stworzyć niesamowity klimat do zabawy oraz niepowtarzalne tło do zdjęć lub filmu. Światło jest ustawione w kolorze uzgodnionym z zamawiającym i wypełnia pomieszczenie wybranymi kolorami, w tym czerwonym, niebieskim, zielonym, bursztynowym, białym (zimnym) oraz mieszanką tych kolorów, które pozwalają na uzyskanie różnych odcieni i palet barw, takich jak ciepły biały czy pudrowy róż. Dekoracja sali światłem jest atrakcyjną opcją dekoracyjną dla wesel, której celem jest podkreślenie wyjątkowości i atmosfery imprezy.

Niesamowita paleta barw

Stwórz klimat dzięki oświetleniu

  • Wyjątkowy atmosfera zabawy
  • Niesamowite tło do zdjęć i filmu
  • Kolory uzgodnione z organizatorem

Mieszanie Kolorów

Przez łączenie koloru

– czerwonego
– niebieskiego
– zielonego
– bursztynowego
– białego (zimny)

Można uzyskać całą gamę różnych innych kolorów jak warm white, czyli ciepły biały, który świetnie nadaje się do stylu retro czy też rustykalnego lub ciągle popularnego koloru magenta czyli jednego z odcieni „pudrowego różu”.

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.