FotoBudka 360

Fotobudka 360 | Videobudka 360 | Fotobudka Obrotowa

FotoBudka 360 na Waszą Imprezę

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Fotobudka 360
Fotobudka 360 Najnowszym Hit na Imprezę

Co wchodzi w skład pakietu FotoBudki 360 ??

Platforma z obrotowym ramieniem 360

Telefon do nagrywania filmów

Śmieszne Gadżety

Oświetlenie Studyjne

Czerwony Dywan

Pomoc Asystenta

Dostęp do Galerii Filmów

FotoBudka 360 na Każdą okazję

FotoBudka 360 to zupełnie nowy rodzaj zabawy

FotoBudka 360 to HIT dla wszystkich tych którzy podążają za aktualnymi trendami. Pojedyncze osoby, pary, lub grupy 3-4 osobowe mogą stanąć na platformie i stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z imprezy. W czasach gdy wszyscy przeglądamy media społecznościowe to właśnie filmy przykuwają 3 razy więcej uwagi. A filmy stworzone przez FotoBudkę 360 dają obraz całych postaci, a nie tylko z jednego kadru. Dodatkowo możemy zwalniać lub przyśpieszać tempo obrazu, co sprawia że taki materiał jest jeszcze bardziej atrakcyjny !! 

Fotobudka Obrotowa
Fotobudka Obrotowa | Videobudka 360

Jak korzystać z Fotobudki 360 ??

W przypadku korzystania z Fotobudki 360 w pierwszej kolejności trzeba zaznaczyć, że to nie okrągła platforma, lecz ruchome ramie obraca się, nagrywając film. Cała zabawa zaczyna się, kiedy to Asystent towarzyszący podczas trwania zlecenia, zaprasza kolejnych uczestników do tego by stanęli na wspomnianej platformie. Goście zostają poinstruowani o tym jak należy się zachowywać, a także o tym, że jeżeli chcą by film wyglądał atrakcyjniej mogą się delikatnie poruszać. Uczestnicy zabawy mogą także poprzebierać się w przygotowane gadżety. Po zakończeniu odliczania przez Asystenta, uruchamiane jest obrotowe ramie Fotobudki 360.  Obrót trwa około 10 sekund, po czym ramie się zatrzymuje, goście schodzą z platformy i otrzymują gotowy plik na swój telefon. Plik można pobrać za pomocą QR kodu, może zostać wysłany na mail, a także uczestnikom którzy posiadają telefony z systemem IOS, film może zostać wysłany za pomocą funkcji AirDrop.  

Wynajem FotoBudki 360

FotoBudka 360 Cennik

Cennik wynajmu FotoBudki 360 dotyczy organizacji imprezy w promieniu do 50km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt dojazdu, który jest ustalany indywidualnie. 

JEDNA GODZINA

700,00 PLN

dwie godziny

1000,00 PLN

TRZY GODZINY

1300,00 PLN

Dodatkowa Godzina

300,00 PLN
Organizujesz imprezę a nie masz jeszcze Dj'a ?? Skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci ofertę mojej usługi.
Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuje?

 • 01
  Dj na Wesele

  Prowadzenie Wesel

 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Dj na Wesele | Dj na Imprezę | Dj na Urodziny | Dj na Event
Postaw na Doświadczonego DJ-a który jest w branży od 2005r.

Jeżeli organizujesz imprezę, a nie masz jeszcze zapewnionej oprawy muzycznej, sprawdź moją ofertę. Jako Dj pracuję w branży już blisko 20 lat, dzięki czemu mam bardzo duże doświadczenia w prowadzeniu przeróżnych imprez. Posiadam wysokiej klasy sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia imprezy, który zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Mój repertuar muzyczny jest zróżnicowany i za każdym razem dostosowywany jest do bawiących się gości. 

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.