Wyposażenie

Na jakim sprzęcie prowadzę imprezy.

Moje Wyposażenie

Zajmując się profesjonalnie obsługą muzyczną imprez między innymi jako Dj na wesele, bardzo dużą uwagę przykładam do sprzętu którym obsługuję imprezy. Musi on być najwyższej jakości, spełniać oczekiwania moje i moich klientów, a także być niezawodny i dostosowany do każdej imprezy. 

Obsługuję imprezy zarówno  na kilkanaście osób jak i na kilkaset osób. Dlatego posiadam różne zestawy nagłośnienia i kilka rodzajów oświetlenia, które stosuję w zależności od imprezy i miejsca w którym gram.  

Moja muzyka

Czy gram z legalnych źródeł?

Od kilkunastu lat jestem członkiem polskiej organizacji DJ Promotion, zajmującej się edukacją i promowaniem muzyki w miejscach publicznych poprzez serwisowanie muzyki profesjonalnym DJ’om. Dzięki temu mam dostęp do muzyki zarówno z lat poprzednich, jak i do najnowszych hitów, które dopiero co słyszycie w najpopularniejszych stacjach radiowych. 

Oferuję różne możliwości aranżacji

Różne stanowiska do wyboru

Staram się bardzo mocno wychodzić na przeciw zarówno weselnym jak i eventowym oczekiwaniom, odnośnie standardu stanowiska pracy. Będąc dj’em na weselach, często rozmawiając z Młodymi Parami, wiem jak ważna jest dla nich estetyka i dopasowanie do całego wesela przez ich usługodawców. Dlatego, moi klienci weselni bezpłatnie mogą wybierać między różnymi konfiguracjami stanowiska Dj’skiego. 

MIXOWANIE KAWAŁKÓW W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Konsola Denon DJ Prime 4

Wbudowany dysk twardy z dostępem do tysięcy utworów

Streaming nagrań poprzez dostęp do TIDAL

Najwyższa jakość dźwięku

Klasyczne stanowisko Dj'a na wesele

Jak wygląda moje przykładowe
stanowisko weselne?

Standardowym zestawem oświetlenia, które używam na weselach jest tak zwana rampa. Znajdują się na niej 4 ruchome głowy na lampie wyładowczej, które dają dużo mocniejszy, a zarazem subtelniejszy efekt od tych urządzeń opartych na słabej diodzie. Dodatkowo zamocowane są reflektory typu PAR, skierowane ku górze by stworzyć fajny klimat do zabawy, a nie zmienić koloru twarzy uczestników imprezy na filmie bądź zdjęciach, a tym bardziej, żeby nie oślepiały gości.    

Stanowisko Dj Retro
STANOWISKO Dj-skie w stylu RETRO

Stale rozwijając swoją ofertę, daje klientom możliwość wyboru stanowiska Dj, które bardziej odpowiada ich wymaganiom oraz stylowi w jakim wyprawiają swoje wesele – wszystko to w cenie obsługi Wesela. Każdy organizator wesela czy też innej imprezy, chce żeby jego przyjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki nowemu stanowisku RETRO, które wprowadzamy jako opcję do naszej oferty, jeszcze bardziej jest to możliwe. Stanowisko to jest o tyle niepowtarzalne, że zostało wykonane całkowicie własnoręcznie przeze mnie oraz według mojego pomysłu, co daje pewność, że żaden inny Dj takiego nie posiada. 

Biorę odpowiedzialność za podłączenie sprzętu muzycznego
Nagłośnienie Wesela które oferuję w cenie

Standardowym zestawem nagłośnienia, bez problemu obsługuję wesela oraz imprezy na 200 osób. Jako Dj, a zarazem w pewnym stopniu akustyk, posiadam kilka zestawów nagłośnienia. Za każdym razem dostosowuję się indywidualnie do danej imprezy. Stosuję produkty zarówno profesjonalnych POLSKICH firm nagłośnieniowych jak Bayor Audio, POL Audio, ale także sprzęt światowych liderów branży nagłośnieniowej, gdzie za dodatkowe wsparcie sekcji basowej odpowiadają subwoofery RCF, a sercem nagłośnienia są końcówki mocy firmy Powersoft. 

Różne rodzaje imprez, Różne stanowiska
Stanowisko na 18. urodziny, Jubileusz, Zabawę....

Stanowisko Dj na mniejsze imprezy jak 18. urodziny, różnego rodzaju Jubileusze czy też imprezy firmowe lub karnawałowe różni się od tego, które jest eksponowane podczas Wesel. Składa się ona z dwóch podświetlanych „towerów”, na których umieszczone są tak zwane ruchome głowy. Dodatkowo ustawionych na sali jest dodatkowych kilka punktów świetlnych, tak by stworzyć odpowiedni klimat do zabawy. Nagłośnieni w standardzie jest w stanie obsłużyć do 150 osób.  Ze względu na to , że wesele są imprezami droższymi, używane podczas ich obsługi jest więcej sprzętu. Niemniej jednak za dodatkową opłatą, każdy klient mam możliwość zamówić większą ilość nagłośnienia i oświetlenia, tak by odpowiadało to wymaganiom jego imprezy.