Prowadzenie Imprez Firmowych

DJ | Konferansjer | Prezenter

Obsługa imprez firmowych

Impreza Firmowa dla klientów lub pracowników

Chcesz podziękować swoim klientom za współpracę ?? Myślisz o zorganizowaniu imprezy dla swoich pracowników ?? Świetnie się składa, bo zajmujemy się również obsługa takich  imprez. Repertuar oraz sposób prowadzenia zabawy dostosowany do zaproszonych gości oraz przebiegu imprezy. 

Nagłośnienie konferencji lub szkolenia

Dostarczamy sprzęt nagłośnieniowy wraz z kompletem mikrofonów bezprzewodowych potrzebny do zrozumiałego przeprowadzenia konferencji lub szkolenia. Posiadamy również projektor wraz z ekranem do wyświetlania prezentacji. 

Zabezpieczenie miejsc siedzących

Potrzebujecie przeprowadzić szkolenie lub konferencję na terenie zakładu pracy lub hali, ale nie posiadacie wystarczającej ilości miejsc siedzących, a szkolenie ma trwać kilka godzin. Posiadamy ponad 200 składanych krzeseł oraz 26 stołów cateringowych. 

Kompletne nagłośnie oraz oświetlenia targów lub gali

Przygotowujesz dla swojej firmy duży i profesjonalny event ?? Posiadamy kilka systemów nagłośnienia które dostosowujemy do ilości uczestników i wybranego audytorium, od klasycznych zestawów estradowych po wyspecjalizowane systemy liniowe. Bardzo ważnym elementem jest również światło na scenie oraz jako dekoracja lokalu – to również zapewniamy.  

DJ Konferansjer

Postaw na Doświadczonego DJ-a
z ponad 17- sto letnim doświadczeniem

Zajmuję się szeroko pojętą obsługą wydarzeń firmowych, takich jak różnego rodzaju imprezy integracyjne, ale także szkolenia, konferencje, czy też targi bądź gale firmowe. Posiadam kilka zestawów nagłośnienia wraz z mikrofonami oraz projektorem do wyświetlania konferencji. 

 

Zajmujemy się również organizacją miejsc dla słuchaczy i przygotowaniem całego audytorium. Obsługujemy imprez zarówno kilku osobowo jak i kilkuset osobowe. Poza nagłośnieniem i oświetleniem jesteśmy w stanie zorganizować miejsca siedzące wraz ze stołami, a także i namioty do przygotowania imprezy w plenerze. 

Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuję?

 • 01
  Dj na Wesele
 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Pierwsze Etapy Współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ze mną współpraca krok po kroku?

Porównaj moją ofertę jaką otrzymasz w formie .pdf na emaila. Przedstawiam w nim przykładowe pakiety cenowe.

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Potrzebujesz Konsultacji w sprawie zorganizowania Imprezy/Wesela?

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.