Konsultacje On-Line

Oferuję usługi w zakresie doradztwa i konsultacji weselnych

Czy konsultacje ślubne są potrzebne ??

Jeżeli nigdy nie organizowaliście żadnej imprezy z pewnością konsultacje przed weselem się przydadzą, bo pozwolą zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy. Jeżeli przed zorganizowaniem swojego Wesela czy Imprezy Firmowej / Okolicznościowej, chcecie usłyszeć zdanie kogoś z doświadczeniem, proponuję Państwu konsultację on-line w kwocie 130,00 zł za każdą godzinę.  

Wszystkie osoby, które podpisują ze mną umowę mają gwarantowane darmowe i nielimitowane konsultacje odnośnie ich wesela.

Jeśli jednak zdecydowaliście się już na innego usługodawcę muzycznego lub po prostu dopiero przymierzacie się do zorganizowani swojego wesela, zapraszam do skorzystania z konsultacji weselnych.

Przez 17 lat zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju imprez, zagrałem setki wesel w różnych lokalizacjach, dlatego mogę podpowiedzieć i doradzić w wielu kwestiach. Jeżeli macie jakieś swoje pomysły, jakiś swój plan, a nie jesteście pewni czy się sprawdzi, mogę Wam pomóc się w nim utwierdzić lub wprowadzimy pewne zmiany, tak by wszystko się udało. Każdy etap niesie za sobą pewne konsekwencje i chciałbym Wam o nich opowiedzieć, a do Was będzie należało wybranie „złotego środka”.

 

Tematy które poruszam podczas konsultacji przed weselem

Wybór terminu wesela

Wybór godziny rozpoczęcia

Ślub kościelny / cywilny / czy w plenerze

Wybór lokalu na wesele i na co zwrócić uwagę

Sprawdzenie "kosztów ukrytych" w lokalu

Wybór dodatkowych usługodawców

W dniu Wesela warto omówić i zastanowić się wspólnie nad:

Stoły okrągłe czy prostokątne / rozmieszczenie gości / winiety

Stół prezydialny i jego możliwości

Piosenka na pierwszy taniec i mozliwości jego przeprowadzenia

Wybór atrakcji, ich umiejscowienie i godziny w których powinny się pojawić

Charmonogram wesela, w jakich godzinach podziekowania, tort, udzieć, zabawy.

Jak rozwiązać podziękowania

Jakie mozliwości zorganizowania oczepin

Jakie są rozwiązania noclegowe?

Jak jest zorganizowany transport?

Doradztwo oraz Konsultacje

Dlaczego warto umówić się na konsultacje ??

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Zapytaj się o wolny termin na Video Konferencję