Dj na Wesele w Słupcy

Dj na Wesele z Wieloletnim Doświadczeniem

Nie masz jeszcze Dj'a na Wesele w Słupcy ?? Sprawdź co wchodzi w skład mojej oferty

Moja kariera związana z obsługą muzyczną imprez zaczęła się w roku 2005 czyli już prawie 20 lat. Nieprzerywanie przez ten czas stale doskonalę swoje techniki, zabawy, animacje by nadążać za panującymi trendami. Cały ten czas dokładam różnorodna muzykę do pokaźnego już zbioru, tak by zadowolić gusta najbardziej wybrednych uczestników Wesela jak i każdej innej imprezy. Muzyka na wesele , za każdym razem jest ustalana z Para Młodą i dostosowywana to tego co dzieje się na parkiecie. Dziesiątki tysięcy złotych zainwestowane w sprzęt nagłośniający, oświetlenie czy konsolę  przekładają się na najwyższą jakość dźwięku, klimatyczne oświetlenie lokalu, a także spektakularne efekty świetlne. Posiadam też kilka stanowisk do wyboru, tak by dostosować się do sali weselnej i wymagań Młodej Pary. Posiadam też mnóstwo atrakcje które mogę sprawdzić się na Waszym weselu w Słupcy, takich jak fotobudka, fotolustro, fotobud 360, dekorowanie światłem oraz ciężki dym na pierwszy taniec. 

Zaufaj doświadczonemu Dj'owi na Wasze Wesel w Słupcy.

Na przestrzeni wielu lat mojej działalności jako Dj Wodzirej, zwiedziłem bardzo wile sal weselnych, hoteli i wszelkiego rodzaju różnych innych obiektów w których można wyprawić swoje wesele, zarówno w Słupcy jak i innych miastach. Przez tyle lat działalności bardzo łatwo można sprawdzić opinie na mój temat, zarówno we wspomnianych lokalach jak i w internecie.  Staram się tez dzielić moją wiedzą, i doświadczeniem, na różnego rodzaju forach, prowadząc blog na stronie internetowej, oraz nagrywając różnego rodzaju poradniki.  Dzięki temu sami możecie sprawdzić poziom mojego zaangażowania i wiedzę jaką posiadam będąc Dj’em na weselach.  

Czym Cię Zaskoczę na własnym Weselu?

Wyczuwam Nastroje Gości Weselnych

Potrafię Zarządzać Tłumem Weselników

Zawsze przez mikrofon Wybrnę z Niezręcznych Sytuacji na Weselu

Czuwam nad Scenariuszem Wesela i Kolejnymi Zabawami Tradycjnymi Zabawami

Dbam odpowiednio o Przerwy (konsultuję oferowanie dań przez kelnerów w odpowiednich przerwach)

Posiadam Masę Pomysłów do Zapraszania Gości Weselnych na Parkiet

Nie opowiadam o Krępujących Żartach. Znam smak lingwistyczny i Dobrze się Wypowiadam Publicznie

Jakie chwyty stosuję gdy goście na Weselu się nie bawią?

Przede wszystkim Obserwuję Otoczenie oraz gości weselnych i szybko reaguję

Zmieniam Oprawe Muzyczną - Reaguję na Nastroje Gości Weselnych

Zmieniam podkład muzyczny pod wiek bawiących się aktualnie gości na parkiecie

Stosuję rozluźniające słowne formy przez mikrofon bezpośrednio zapraszając konkretne stoliki i grupy gości

Posiadam Kilkaset Playlist Piosenek

Posiadam Wesołe Utwory zachęcające do Tańczenia

Posiadam Gust Muzyczny - Dopasowany do Wielu grup Społecznych

Sprawdź jaki mama pomysł na Wasze wesele w Słupcy

Jako DJ Wodzirej na Waszym weselu w Słupcy, zadbam o prawidłowy przebieg planu Wesela

Jedną z rzeczy która mnie charakteryzuje w roli Dj’a na Waszym weselu w Słupcy,  jest to, że bez problemu dogaduję się zarówno z fotografem i kamerzystą, jak też obsługą lokalu, tak by wszystkie atrakcje wspólnie się zazębiały. Jest to bardzo ważne, by współpraca między nami była bardzo ścisła, tak by nie tracić zbędnie czasu na weselu, gdy przerwy będą nieprzemyślane.  Jestem też Dj’em konferansjerem, czyli zapowiadam wszystkie zaplanowane niespodzianki, informuję gości o tym co będzie następowało oraz wprowadzam w różne muzyczne klimaty. Bez problemu odnajduję się zarówno w tradycyjnych weselach gdzie króluje polska muzyka, oraz tych bardziej nowoczesnych z zupełnie innym repertuarem. 

Dj na Wesele Słupca 2024 | Dj wesele Słupca 2025 | Dj Wodzirej na Wesele Słupca 2026

Bądźcie na bieżąco sprawdzając moje Media Społecznościowe oraz kanał na YT, zdradzam tam kulisy pracy Dj'a na Wesele

Obsługuję imprezy w województwie Wielkopolskim w miastach takich jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Moje Atrakcje

FOTOBUDKA

Niesamowita atrakcja dla uczestników imprezy w każdym wieku.

FOTOLUSTRO

Nowsza i bardziej ekskluzywna wersja FotoBudki.

Fotobudka 360
FOTOBUDKA 360

Najnowszy i Najgorętszy HIT na nadchodzący sezon !!

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Stwórz klimat i atmosferę dla siebie i gości poprzez odpowiednie oświetlenie. 

TANIEC W CHMURACH

Poczuj się niesamowicie podczas swojego pierwszego tańca

Polecany Dj Wodzirej na wesele w Słupcy | Dj na wesele w Słupcy z Doświadczeniem |
Jako Wasz Dj na wesel w Słupcy sprawię, żę impreza będzie Wesoła, prowadzona z Poczuciem Humoru, ale też na poziomie.

Wybierając mnie jako Waszego Dj Wodzireja na wesele w Słupcy, będę dbał o to by impreza była prowadzona z poczuciem humoru, dystansem, ale też na odpowiednim poziomie. Niesmaczne żarty, czy stwierdzenia które mogą kogoś urazić, absolutnie nie wchodzą w grę. Przez wiele lat mojej pracy udało mi się wypracować swój własny styl, zarówno pod kątem doboru muzyki do bawiących się gości jak tego w jaki sposób prowadzone jest całe spotkanie. Począwszy od przywitania, toastów przez dopasowanie przerw między kolejnymi blokami muzycznymi. To, że od wielu lat utrzymuje się tylko z obsługi Wesel oraz różnych innych eventów potwierdza tylko to, że w tej branży czuję się bardzo dobrze, co przekłada się na ciągłość zleceń i setki zadowolonych klientów. 

Wesele Skrojone według Waszego Planu | Obsługa Wesela w Słupcy
Zadzwońcie lub Napiszcie jeżeli chcecie poznać Ofertę mojej obsług Waszego Wesela w Słupcy w roli Dj'a Wodzireja

Obsługuję imprezy w województwie Wielkopolskim w miastach takich jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Doradztwo oraz Konsultacje

W czym Wam mogę pomóc podczas organizacji Wesela w Słupcy ?

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Zapytaj się o wolny termin na Obsługę Waszego Wesela w Słupcy na 2024 i na 2025 rok