Dj Wesele Piła

Jestem sprawdzonym Dj-em na Wesela w powiecie Pilskim

Sprawdź dobrego Dj-a na własne Wesele w Pile

Posiadasz już zamówioną salę weselną i kompletujesz swoją wymarzoną imprezę ślubną? Proponuję swoje usługi na terenie Piły oraz całego powiatu Pilskiego. Jestem doświadczonym dj-em który gra na imprezach weselnych w całym województwie Wielkopolskim oraz między innymi również i w Pile. W swojej karierze kilkanaście razy miałem okazję zaprezentować się w Państwa mieście.

Cechuje mnie pewność siebie podczas prowadzenia takiej imprezy, nie jestem rutyniarzem natomiast doskonale będąc już wiele razy w takich sytuacjach potrafię przemową czy trafionym w punkt kawałkiem muzycznym zmienić oblicze takiej imprezy weselnej. Piła to również dla mnie miasto z którego w czasie dorastania i kształcenia się w tym zawodzie odwiedzałem tą miejscowość poznając pobliskie kluby muzyczne oraz sale weselne w Waszym regionie. Mam doskonałe kontakty z niektórymi managerami w wielu restauracjach i hotelach, znam również układy sal oraz możliwości danych obiektów – chętnie się z Wami podzielą również taką wiedzą.

W jakich miejscowościach prowadziłem Wesele w powiecie Pilskim?

W powiecie Pilskim jako Dj na Weselu miałem okazję grać w następujących miastach: Piła, Łobżenica, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Ujście, Wyrzysk, Wysoka.

Czym Cię Zaskoczę na własnym Weselu?

Wyczuwam Nastroje Gości Weselnych

Potrafię Zarządzać Tłumem Weselników

Zawsze przez mikrofon Wybrnę z Niezręcznych Sytuacji na Weselu

Czuwam nad Scenariuszem Wesela i Kolejnymi Zabawami Tradycjnymi Zabawami

Dbam odpowiednio o Przerwy (konsultuję oferowanie dań przez kelnerów w odpowiednich przerwach)

Posiadam Masę Pomysłów do Zapraszania Gości Weselnych na Parkiet

Nie opowiadam o Krępujących Żartach. Znam smak lingwistyczny i Dobrze się Wypowiadam Publicznie

Jakie chwyty stosuję gdy goście na Weselu się nie bawią?

Przede wszystkim Obserwuję Otoczenie oraz gości weselnych i szybko reaguję

Zmieniam Oprawe Muzyczną - Reaguję na Nastroje Gości Weselnych

Zmieniam podkład muzyczny pod wiek bawiących się aktualnie gości na parkiecie

Stosuję rozluźniające słowne formy przez mikrofon bezpośrednio zapraszając konkretne stoliki i grupy gości

Posiadam Kilkaset Playlist Piosenek

Posiadam Wesołe Utwory zachęcające do Tańczenia

Posiadam Gust Muzyczny - Dopasowany do Wielu grup Społecznych

Sprawdzony, Kompetentny Dj na Wesele w Pile

Swoje doświadczenie Dj-a na wasze wesele w Pile budowałem od 2005r.

Od 2005 roku między innymi również i w Pile organizuję i prowadzę wesela jak Dj oraz prezenter muzyczny. Głównym regionem w którym świadczę swoje usługi to cała Wielkopolska oraz właśnie między innymi powiat Pilski. Mogą Państwo podejrzeć na moim kanele na You Tubie w jaki sposób bawią się goście na imprezie prowadzonej przeze mnie. Dj na Wesele w Pile – sprawdź mój cennik, kompetencje oraz opinie osób które miały okazję podejrzeć w jaki sposób prowadzę imprezy.

Dj na wesele Piła 2024 | Dj wodzirej na wesele Piła 2025 | Dj Wesele Piła 2026

Zapytaj o wolny termin na usługę Dj'a na Wesele w Pile

Bezpłatna Wycena Dj-a w Pile – skontaktuj się ze mną by omówić Wasz termin oraz organizację Wesela. Mogą Państwo śmiało porównać moją ofertę z innymi propozycjami. Wesele z dobrym Dj-em musi być znacznie wcześniej zaplanowane i omówione to daje 100% gwarancję przygotowania się przeze mnie oraz zorganizowanie całego transportu związanego z moją usługą. Do zobaczenia na imprezach w Pile.

Doradztwo oraz Konsultacje

W czym Wam mogę pomóc podczas organizacji Wesela w Pile?

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Już dziś możecie sprawdzić czy mam wolny termin na Wasze Wesele w Pile które planujecie na 2024 / 2025r.