Dj Wesele Mogilno

Doświadczenie na Weselach od 2005 roku

Szukacie Dj-a na Wesele w Mogilnie lub okolicach?

Własne Wesele i jego organizacją to dla większości osób bardzo ważna kwestia w której muszą być uzgodnione i przemyślane wszystkie szczegóły. Osobiście współorganizuję, prowadzę oraz podpowiadam jak zorganizować prawie perfekcyjne wesele już od 2005 roku. Jest to moja pasja, fach oraz coś co w życiu bardzo lubię robić czy podglądać zadowolonych gości którzy tańczą i bawią się razem ze mną. Jeśli szukacie Państwo Dj na Wesele w Mogilnie lub okolicach to zapraszam do rozważenia mojej kompetentnej oferty. W Mogilnie jako Dj miałem okazję grać już wielokrotnie stąd oferuję swoje usługi również i w Państwa powiecie Mogileńskim. Warto wcześniej ze mną uzgodnić termin i skontaktować się by omówić potencjalny scenariusz Państwa imprezy weselnej.

W jakich miejscowościach prowadziłem Wesele w powiecie Mogileńskim?

W powiecie Mogileńskim jako Dj na Weselu miałem okazję grać w następujących miastach: Mogilno, Strzelno, Jeziora Wielkie, Dąbrowa.

Czym Cię Zaskoczę na własnym Weselu?

Wyczuwam Nastroje Gości Weselnych

Potrafię Zarządzać Tłumem Weselników

Zawsze przez mikrofon Wybrnę z Niezręcznych Sytuacji na Weselu

Czuwam nad Scenariuszem Wesela i Kolejnymi Zabawami Tradycjnymi Zabawami

Dbam odpowiednio o Przerwy (konsultuję oferowanie dań przez kelnerów w odpowiednich przerwach)

Posiadam Masę Pomysłów do Zapraszania Gości Weselnych na Parkiet

Nie opowiadam o Krępujących Żartach. Znam smak lingwistyczny i Dobrze się Wypowiadam Publicznie

Jakie chwyty stosuję gdy goście na Weselu się nie bawią?

Przede wszystkim Obserwuję Otoczenie oraz gości weselnych i szybko reaguję

Zmieniam Oprawe Muzyczną - Reaguję na Nastroje Gości Weselnych

Zmieniam podkład muzyczny pod wiek bawiących się aktualnie gości na parkiecie

Stosuję rozluźniające słowne formy przez mikrofon bezpośrednio zapraszając konkretne stoliki i grupy gości

Posiadam Kilkaset Playlist Piosenek

Posiadam Wesołe Utwory zachęcające do Tańczenia

Posiadam Gust Muzyczny - Dopasowany do Wielu grup Społecznych

Dj na Wesele w Mogilnie | Sprawdź moje wolne terminy

Zapytaj o Bezpłatną Wycenę i Propozycję na Twoje Wesele

Mogilno to powiat sąsiadującym w którym mieszkam stąd moja oferta często jest proponowana parą weselnym które w tym regionie szukają usług dj-skich na własne imprezy Weselne. Oferuję atrakcyjne ceny związane z miejscowościami w których odbywają się wesela w powiecie Mogileńskim. Warto chociażby porównać moja ofertę z innymi osobami które proponują podobne usługi. Jestem doświadczonym i sprawdzonym Dj-em który z pasją prowadzi wesela oraz dba o plan imprezy i również o to by goście się dobrze bawili podczas swoich ulubionych kawałków.

Dj na Wesele w Mogilnie 2024 rok | 2025 rok | 2026 rok

Sprawdź czy mam wolną datę na Twoje Wesele w Mogilnie

Potrafię podpowiedzieć Państwu w jaki sposób zorganizować Wesele, ułożyć stoliki, odseparować parkiet taneczny od stanowiska Dj-a, rozłożyć nagłośnienie oraz stanowiska z atrakcjami Weselnymi. W swojej karierze miałem okazję już grać jako dj na weselach w powicie Mogileńskim kilkunastokrotnie. Z przyjemnością zachęcę przez mikrofon Waszych gości na uroczystości weselnej, sprawię by odstępy między podawanymi daniami a momentami tanecznymi będą proporcjonalnie w dobrym momencie zaproponowane. Uwielbiam czerpać przyjemność z tego gdy goście weselni bawią się i bardzo często reaguję na ich sugestie muzyczne. Staram się również zawsze znaleźć proporcję między starszymi osobami a młodzieżą w kontekście różnych kawałków muzycznych. 

Doradztwo oraz Konsultacje

W czym Wam mogę pomóc podczas organizacji Wesela w Mogilnie?

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Już dziś możecie sprawdzić czy mam wolny termin na Wasze Wesele w Mogilnie które planujecie na 2024 / 2025r.