Dj na Wesele w Śremie

Dj Wodzirej na wesele w Śremie | konsultacje weselne oraz dodatkowe atrakcje

Chciałbyś aby Twoje wesel w Śremie prowadził sprawdzony DJ ??

Niezależnie od tego czy organizujesz swoje wesele w Śremie czy też w jego okolicach, na pewno zależy Tobie by Dj na weselu był sprawdzony i doświadczony. Prowadzeniem imprez w roli Dj-a wodzireja zajmuję się już od 2005r. Przez cały ten czas doskonalę swoje umiejętności, powiększam zbiory muzyki, a także co roku inwestuję spore kwoty w zakup najlepszego sprzętu. Wszystko to po to, by Wasze wesele w Śremie było zagrane na najwyższym poziomie. Poza samym „graniem”, jestem również Wodzirejem na weselu, to znaczy że przeprowadzam różne animacje, zabawy w tańcu, konkursy. Cały czas obserwuję również parkiet by dostosować muzykę, jej gatunki i tempo do bawiących się gości. Nie obce są mi wesela zarówno tradycyjne jak i nowoczesne. Wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń między Wami jako Młodą Parą, a mną  jako Dj-em na weselu. Możecie się również zapoznać z moimi atrakcjami, które z pewnością urozmaicą Wasze wesele, a są to między innymi fotobudka do robienia zdjęć, fotolustro czyli nowsza i bardziej ekskluzywna wersja fotobudki, fotobudka 360 czyli platforma do nagrywania filmików 360, mamy także dekoracje sali światłem dla wprowadzeni wyjątkowego klimatu oraz ciężki dym do efektu tańca w chmurach podczas pierwszego tańca. 

Zapoznaj się z moją ofertą co proponuję jako Dj na wesele w Śremie

W województwie Wielkopolskim jako Dj na Weselu miałem okazję grać w następujących miastach: Poznań, Gniezno, Kostrzyn, Nekla, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Września oraz wiele innych. 

Czym Cię Zaskoczę na własnym Weselu?

Wyczuwam Nastroje Gości Weselnych

Potrafię Zarządzać Tłumem Weselników

Zawsze przez mikrofon Wybrnę z Niezręcznych Sytuacji na Weselu

Czuwam nad Scenariuszem Wesela i Kolejnymi Zabawami Tradycjnymi Zabawami

Dbam odpowiednio o Przerwy (konsultuję oferowanie dań przez kelnerów w odpowiednich przerwach)

Posiadam Masę Pomysłów do Zapraszania Gości Weselnych na Parkiet

Nie opowiadam o Krępujących Żartach. Znam smak lingwistyczny i Dobrze się Wypowiadam Publicznie

Jakie chwyty stosuję gdy goście na Weselu się nie bawią?

Przede wszystkim Obserwuję Otoczenie oraz gości weselnych i szybko reaguję

Zmieniam Oprawe Muzyczną - Reaguję na Nastroje Gości Weselnych

Zmieniam podkład muzyczny pod wiek bawiących się aktualnie gości na parkiecie

Stosuję rozluźniające słowne formy przez mikrofon bezpośrednio zapraszając konkretne stoliki i grupy gości

Posiadam Kilkaset Playlist Piosenek

Posiadam Wesołe Utwory zachęcające do Tańczenia

Posiadam Gust Muzyczny - Dopasowany do Wielu grup Społecznych

Kompetentny Dj wodzirej na wesel w Śremie

Doświadczenie Dj-a Wodzireja na wasze wesele w Śremie budowałem od 2005r.

Jako Dj wodzirej na wesele swoja pozycje i doświadczenie buduję już prawie 20 lat. Daje mi to pewne prawo do wypowiadania się w różnych sytuacjach, które przerabiałem i zaobserwowałem na różnego rodzaju Weselach czy też innych imprezach. Zawsze z przyjemnością doradzę i pomogę rozwiązać problemy, które mogą pojawić się na Waszej drodze do przygotowania Wesela w Śremie. Możecie też sprawdzić część mojej wiedzy przeglądając Poradnik Młodej Pary, który przygotowałem w formie video i jest on bezpłatnie dostępny na moim kanale na YouTube. 

Dj na wesele Śrem 2024 | Dj wodzirej na wesele Śrem 2025 | Dj Wesele Śrem 2026

Zapytaj o wolny termin na usługę Dj'a na Wesele w Poznaiu i otrzymaj Bezpłatną Wycenę

W województwie Wielkopolskiego jako Dj na wesele grałem w takich miastach  jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Moje Atrakcje

FOTOBUDKA

Niesamowita atrakcja dla uczestników imprezy w każdym wieku.

FOTOLUSTRO

Nowsza i bardziej ekskluzywna wersja FotoBudki.

Fotobudka 360
FOTOBUDKA 360

Najnowszy i Najgorętszy HIT na nadchodzący sezon !!

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Stwórz klimat i atmosferę dla siebie i gości poprzez odpowiednie oświetlenie. 

TANIEC W CHMURACH

Poczuj się niesamowicie podczas swojego pierwszego tańca

Dj Wodzirej Konferansjer Prezenter Muzyczny na Wesele w Śremie
Dj Prezenter Muzyczny na Wasze wesele w Śremie

Pojęcie Dj na Wesele stało się pojęciem bardzo potocznym. Tak naprawdę praca którą wykonuje, jest to Praca Prezentera Muzycznego połączonego dodatkowo z Wodzirejem. Jednoosobowo Tworzę klimat na Waszym Weselu, wprowadzam ludzi w odpowiedni nastrój, ale też prowadzę całe spotkanie, przeprowadzam konkursy i zabawy. Wszystko to oczywiście wcześniej ustalone razem a Parą Młodą. Z pewnością sprawdzę się w roli Waszego Dj-a Prezentera na Waszym Weselu w Śremie. 

Wodzirej na Wesele w Śremie | DJ Wodzirej Śrem | Polecany DJ na Wesele w Śremie |
Moje Social Media i kanał YT są po to, byście sprawdzili jak Wygląda moja Praca Dj-a na Wesele w Śremie

W województwie Wielkopolskiego jako Dj na wesele grałem w takich miastach  jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Doradztwo oraz Konsultacje

W czym Wam mogę pomóc podczas organizacji Wesela w Śremie ?

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Już dziś możecie sprawdzić czy mam wolny termin na Wasze Wesele w Śremie które planujecie na 2024 / 2025r.