Dj na Wesele we Wrześni

Sprawdzony Dj z Doświadczeniem na wesele we Wrześni

Planujesz wesele we Wrześni ?? Zapoznaj się z moją ofertą obsługi wesela jako Dj Wodzirej

Września jest miastem oddalonym zaledwie kilkanaście kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu doskonale wiem, czego słuchają zarówno młodsi jak i starsi mieszkańcy tego miasta i jego okolic. Doskonale znam oczekiwania przyszłych Par Młodych planujących swoje wesele właśnie we Wrześni. Dzięki temu jestem w stanie zaproponować różnorodny repertuar muzyczny, mogę poprowadzić Wesele w  zarówno w Tradycyjnym stylu jaki i bardziej Nowoczesne. Wszystko to prowadzone jest ze smakiem, poczuciem humoru i jednym z najlepszych możliwych na ryku zestawów nagłośnieniowo – oświetleniowych. Zróżnicowana paleta atrakcji które posiadamy w swojej Ofercie, pozwoli przenieść Wasze wesele na zupełnie inny poziom. Dokładam wszelkich starań by każdy mój klient wyszedł zadowolony. 

Dlaczego to właśnie Ja powinienem zostać waszym Dj'em na Weselu we Wrześni ??

Od roku 2005 zacząłem prowadzić imprezy jako Dj Wodzirej. Posiadam różnorodny repertuar muzyczny, który stale powiększam na przestrzeni prawie 20 lat mojej pracy. Dzięki temu, że moja Pasja stała się sposobem na życie i utrzymanie, zajmuję się tylko tym, co sprawia, że muszę bardzo mocno starać się o utrzymanie ciągłości moich zleceń. Przekłada się to na ciągłe doszkalanie i inwestycje w sprzęt, tak by każde Wesele oraz każda inna impreza były organizowane na najwyższym poziomie. Rok do roku prowadzę po klika wesel właśnie we Wrześni oraz jej okolicach. 

dj na wesele w łodzi i okolicach
dj wesele łódz
tanczaca para mloda
Czym Cię Zaskoczę na własnym Weselu?

Wyczuwam Nastroje Gości Weselnych

Potrafię Zarządzać Tłumem Weselników

Zawsze przez mikrofon Wybrnę z Niezręcznych Sytuacji na Weselu

Czuwam nad Scenariuszem Wesela i Kolejnymi Zabawami Tradycjnymi Zabawami

Dbam odpowiednio o Przerwy (konsultuję oferowanie dań przez kelnerów w odpowiednich przerwach)

Posiadam Masę Pomysłów do Zapraszania Gości Weselnych na Parkiet

Nie opowiadam o Krępujących Żartach. Znam smak lingwistyczny i Dobrze się Wypowiadam Publicznie

Jakie chwyty stosuję gdy goście na Weselu się nie bawią?

Przede wszystkim Obserwuję Otoczenie oraz gości weselnych i szybko reaguję

Zmieniam Oprawe Muzyczną - Reaguję na Nastroje Gości Weselnych

Zmieniam podkład muzyczny pod wiek bawiących się aktualnie gości na parkiecie

Stosuję rozluźniające słowne formy przez mikrofon bezpośrednio zapraszając konkretne stoliki i grupy gości

Posiadam Kilkaset Playlist Piosenek

Posiadam Wesołe Utwory zachęcające do Tańczenia

Posiadam Gust Muzyczny - Dopasowany do Wielu grup Społecznych

Konsultacje weselne jako ważny element przygotowania do ślubu we Wrześni

Jako Wasz Dj na Wesele we Wrześni czuwam nad przebiegiem wszystkiego zgodnie z planem.

Odwiedziłem wiele restauracji, hoteli i sal weselnych we Wrześni i jej okolicach. Doskonale dogaduję się z obsługą, tak by wszystko przebiegało dokładnie z wcześniej ustalonym harmonogramem Wesela. Śmiało mogę polecić co najmniej kilkanaście obiektów dostosowanych do potrzeb przyszłej Młodej Pary – wystarczy chwila wspólnej rozmowy i przedstawienie oczekiwań. Jako Dj Wodzirej zapowiadam co będzie się działo podczas Wesela, poinformuję gości o aktualnych atrakcjach, zaproszę na wspólne zdjęcia.   

Dj na Wesele Września2024 | Dj wesele Września 2025 | Dj Wodzirej Wesele Września 2026

Sprawdź mój Kanał na YT oraz media społecznościowe. Wszystkie aktualności, porady i najnowsze filmy z pracy Dj'a właśnie tam.

Obsługuję imprezy w województwie Wielkopolskim w miastach takich jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Moje Atrakcje

FOTOBUDKA

Niesamowita atrakcja dla uczestników imprezy w każdym wieku.

FOTOLUSTRO

Nowsza i bardziej ekskluzywna wersja FotoBudki.

Fotobudka 360
FOTOBUDKA 360

Najnowszy i Najgorętszy HIT na nadchodzący sezon !!

DEKORACJA ŚWIATŁEM

Stwórz klimat i atmosferę dla siebie i gości poprzez odpowiednie oświetlenie. 

TANIEC W CHMURACH

Poczuj się niesamowicie podczas swojego pierwszego tańca

Doświadczony, polecany i sprawdzony Dj na Wesele | Dj na wesele we Wrześni.
Dj Wodzirej na Wesele we Wrześni. Postaw na kogoś kompetentnego.

Mając prawie 20 lat doświadczenia i setki imprez, zarówno Weselnych jak i nie tylko za sobą widziałem już naprawdę wiele. Spotykając przeróżne osoby na mojej drodze, zarówno klientów, specjalistów od techniki scenicznej, innych Dj’ów  jak i zwykłych ludzi przekazujących swoje uwagi, za każdym razem wyciągałem wnioski udoskonalając tym samym  moją ofertę.  Do każdej imprezy podchodzę z takim samym zaangażowanie, robiąc wszystko co możliwe na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz by Twoje wesele we Wrześni też takie było, zapraszam po indywidualna ofertę. 

Tradycyjne wesele we Wrześni czy może jednak Nowoczesne ?? Dla mnie to nie problem.
Jeśli chcesz bym to Ja Pracował jako Dj wodzirej na Waszym Weselu we Wrześni, zapytaj o ofertę.

Obsługuję imprezy w województwie Wielkopolskim w miastach takich jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła

Doradztwo oraz Konsultacje

W czym Wam mogę pomóc podczas organizacji Wesela we Wrześni ?

  1. Każde Wesele czy większa Impreza Okolicznościowa wymaga rozpisania planu oraz harmonogramu – pomogę to Państwu zorganizować by zwrócić uwagę na najczęstsze błędy które organizatorzy popełniają.
  2. W swojej karierze poprowadziłem do tej pory ponad 300 wesel – doświadczenie z ich zebrane i dostrzeganie niespójności pozwala mi doradzić Państwu i przemyśleć wspólnie wiele kwestii.
  3. Doradzam jaką salę weselną czy na 18-nastkę, Studniówkę, Imprezę Firmową warto wybrać, na co zwrócić uwagę oraz jak podpisać umowę z danym Hotelem czy Restauracją.
  4. Postaram się uświadomić Państwa jakie nieprzewidziane rzeczy mogą pojawić się w dniu wesela i podczas zabawy oraz jak one wpływają na cały harmonogram.  
  5. Nawet jeśli mają Państwo już wybrany zespół muzyczny czy innego dj-a, to organizując przyjęcie, które kosztuje  kilkadziesiąt tyś zł, warto posłuchać rad kogoś z doświadczeniem, co spojrzy na to wszystko neutralnie. Uważam zatem, że procent wydatków przeznaczonych na konsultacje względem zorganizowanie imprezy jest znikomy i koszt 130,00 zł,  za godzinną rozmowę powinien być do udźwignięcia, biorąc pod uwagę, że przekazane informacje mogą uchronić niekiedy od „katastrofy”. 
  6. Pomogę Państwu obliczyć i przekalkulować na ile min. godzin warto zamówić dane atrakcje i dodatki , w jakich godzinach je zorganizować oraz które najlepiej się sprawdzają. 
  7. Mogę Państwu  pomóc w dyskusji na temat ogólnego nagłośnienia lokalu oraz ustawienia podestu/sceny itd. 
  8. Czuje się dobrze również w roli Konsultanta Weselnego – wszystkie uwagi, łącznie z moimi obserwacjami i doświadczeniem są dla osób które chcą zorganizować najlepszy wieczór swego życia. 

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Sprawdź czy mam wolny termin na obsługę Waszego Wesela we Wrześni na rok 2024/2025